UI:Nurgelised Koerad

Allikas: Lambda
Leht kuulub aine Kasutajaliidesed juurde.
See on veidi eklektiline harjutus, mille eesmärk on kinnistada Angulari põhimõtteid ja õppida juurde veidi "sõnavara". Kuna me kõik teame et internetis on kõik koerad, on sellel harjutusel selline nimi.

Oled spämmer, kes tahab teha e-postide nimekirja (spämmimine keelatud lähtuvalt Euroopa liidu direktiivi 2002/58 artiklist 13.) ja kuna oled eriti viisakas spämmer, tahad sisestada inimeste nimed, ning e-postid nimekirja ning nimetad end elektrooniliseks turundajaks. Kui soovid, võid ette kujutada, et turundad hoopis ainult koertele, või et oled eetiline.

Ülesanne

Loe kogu ülesanne hoolega läbi. Kirjuta angulari rakendus, mis loob nimekirja nimedest ja e-posti aadressidest. Sisuliselt nagu kassid ja nende aastad, aga tee kolm vaadet: nimekiri, detailvaade ning lisamisvaade.

  • Vaated liigenda eraldi mallidesse (template).
  • Vaadetele tee aadressid angular-route.js ja ng-view abil.
  • Vormiväljade puhul kontrolli et nimi poleks tühi ja e-post vigane angulari $valid välja abil NING värvi väli mõistlikul moel (st kasutades ng-valid ng-invalid jne klasse) punaseks, kui kasutaja soovib andmeid lisada liiga vara.
  • Takista vormivälja saatmine vea korral ning näita angulari mõttes mõistlikul moel ka veateateid (vt vormide dokumentatsioonist näidet).

Rakenduse põhja saad siit ui-h3-clean.zip

Lisainfo

Esitamine

  • Salvestage töö arvutiklassi W: kettale või veebi.
  • Saatke e-post jaagup.irve@ttu.ee aadressil, mille teemarida on "UI:Nurgelised Koerad" (mis on oluline, sest sortimine!), ning milles on teie töö aadress.

NB: Arvutiklasside veebiketastel leiduv on nähtav aadressil: http://www.tud.ttu.ee/web/Teie.Kasutajanimi/ ja vajab index.html faili (ning ärge unustage suuri tähti). Hindamise sissekandmisel on kasu ka ka autorite nimedest!